Jednoduché a elegantné internetové prezentácie za bezkonkurenčné ceny. Stačí si vybrať štýl a kontaktovať nás. Všetko ostatné vyriešime my. Náš poradca Vám telefonicky pomôže s prípravou obsahu stránky.
Trvalo a každému ponúkame aktiváciu a vytvorenie Vašej www stránky zadarmo. Ušetríte tisíce korún!
Prečo by ste mali mať vlastnú webstránku?

Určite ste sa veľakrát zamýšľali nad tým, ako efektívne osloviť širšie spektrum zákazníkov. Internetová stránka Vám to umožní oveľa efektívnejšie ako ktorékoľvek iné médium. Internet pre Vás pracuje 24-hodín denne a je to najlacnejší marketingový pracovník. Ak máte vlastnú www stránku, nemusíte viac tráviť hodiny telefonovaním a opakovaním tých istých informácií o Vašej firme. Stačí, ak si na vizitke, alebo inom mieste zverejníte adresu Vašej internetovej prezentácie a klienti získajú informácie sami a kedykoľvek.  Ak Váš potenciálny klient nepozná adresu Vašej stránky, vie si Vás nájsť cez internetové vyhľadávače ako www.google.sk a podobne.

Efektívnosť zverejnenia informácií na Internete v porovnaní s inými médiami popisuje nasledujúca tabuľka:

  Billboard Noviny Televízia Náš web
 Náklady na propagáciu
 Maximálny počet oslovených zákazníkov
x1000 x10000 x1000000 x1000000000
 Spätná väzba od zákazníkov
(možnosť získať priamo objednávku, alebo reakciu od zákazníka online)
 Neobmedzené množstvo uverejnených informácií
 Časová dostupnosť zákazníkom požadovaných informácií 24/365

Za necelých 200,- Sk na mesiac získate silný nástroj na komunikáciu s klientom. Je to neporovnateľne nižšia suma ako inzercia v novinách, na billboardoch, alebo dokonca v televízii. Navyše informácie, ktoré obsahuje Vaša stránka sú trvalo dostupné z ktoréhokoľvek miesta na svete, kde je dostupný Internet. Objem zverejnených informácií na webe je len na Vás, nie ste obmedzovaní dĺžkou spotu, alebo veľkosťou plochy pre inzerciu.
Copyright © VÁDIUM s.r.o.
Úvod|Katalóg|Cenník|Kontakt
powered by prvy.sk