Jednoduché a elegantné internetové prezentácie za bezkonkurenčné ceny. Stačí si vybrať štýl a kontaktovať nás. Všetko ostatné vyriešime my. Náš poradca Vám telefonicky pomôže s prípravou obsahu stránky.
Trvalo a každému ponúkame aktiváciu a vytvorenie Vašej www stránky zadarmo. Ušetríte tisíce korún!

Čo by nemalo chýbať

Čo by nemalo chýbať na firemnej stránke?

Každá internetová prezentácia musí byť pútavá nielen po stránke dizajnovej, ale aj obsahovej. Väčšina Vašich budúcich klientov hľadá predovšetkým kontaktné informácie, avšak práve niektoré ďalšie informácie o Vašom podnikaní vzbudia v návštevníkovi dôveru, ochotu a predovšetkým reálny záujem spolupracovať práve s Vami.

Ako príklad uvádzame najčastejšie zverejňované informácie, ktoré sa zvyknú uvádzať na jednotlivých podstránkach, ktoré Vám vytvoríme zdarma. Niekedy je vhodné kvôli prehľadnosti zlúčiť obsah viacerých podstránok do jednej. Nemusíte študovať žiadne príručky a učiť sa vytvárať www stránky. Všetky podstránky vytvoríme za Vás na základe informácií, ktoré nám poskytnete. Príklad, ako by mohla po obsahovej stránke vyzerať Vaša web prezentácia nájdete na adrese http://workit.prvy.sk

O firme
Tento blok môže popisovať stručnú históriu firmy, skúsenosti v profesnej oblasti, veľkosť firmy, jej víziu do budúcnosti, prípadne ďalšie informácie o firme a jej pôsobnosti.

Cenník
Na stránke návštevníci častokrát hľadajú cenník služieb, alebo tovarov. Na internete sa zverejňujú zväčša orientačné maloobchodné ceny. Jednostránkový cenník by nemal obsahovať viac ako 20 položiek a to najmä z dôvodu aktuálnosti cien. V prípade, že disponujete obsiahlmy cenníkom a chcete ho mať verejne dostupný na svojej stránke, prikladá sa na www stránku ako súbor na stiahnutie - väčšinou vo formáte pre Microsoft Excel (formát XLS), alebo dokument pre Acrobat Reader (formát PDF). Samozrejme je možné umiestniť na stránku súbory v akomkoľvek formáte a prakticky v neobmedzenom množstve.

Fotogaléria
Chcete sa pochváliť svojimi výrobkami, vozovým parkom, alebo reprezentatívnymi priestormi? Naša fotogaléria dokáže obrázky a fotografie zobraziť na stránke v prehľadnej forme s možnosťou zobraziť náhľady s preklikom na zväčšeninu. Vaša stránka môže obsahovať niekoľko rôznych fotogalérií.

Otváracie hodiny
Informácia o otváracom čase Vašej prevádzky, prípadne jednotlivých pobočiek môže ušetriť Vašim zákazníkom veľa času.

Zoznam služieb
Na tejto podstránke by nemal chýbať zoznam Vami poskytovaných služieb, prípadne prehľad poskytovaných produktov. Tento zoznam môže, ale nemusí obsahovať orientačné ceny. Odporúčame klásť dôraz na služby, ktoré sú istým spôsobom vo Vašom segmente podnikania výnimočné.

Akcie
Zverejnite na stránke svoju akciovú ponuku. Jej obsah môžete kedykoľvek meniť a aktualizovať.

Kontakt
Kontaktné informácie bude na Vašej stránke hľadať každý jej návštevník. Medzi konktaktné informácie patrí adresa, telefonické kontakty a e-mailové adresy na jednotlivé oddelenia, alebo zamestnancov, pokyny na nájdenie Vašej pobočky a odparkovanie vozidla.... Na modernejšiu stránku, akou bude aj tá Vaša je možné umiestniť aj kontaktný formulár, kde návštevník stránky napíše správu, ktorá bude odoslaná na Váš e-mail, alebo interaktívnu mapu so zvýraznenou Vašou presnou polohou.

Logo
Logo firmy sa úzko spája s jej identitou. Logo zapracujeme na stránku priamo do dizajnu a bude viditeľné na každej podstránke. Logo sa spravidla umiestňuje do hlavičky stránky.

Slogan
Zväčša sa umiestňuje v blízkosti loga. Motto dotvára Vašu firemnú identitu a odlišuje Vás od konkurencie.

Všetky tieto informácie si môžete sami bezplatne kedykoľvek zmeniť a aktualizovať a to prakticky okamžite po sprevádzkovaní Vašej novej www stránky. Podstránky môžu obsahovať graficky upravené texty, tabuľky, obrázky a takisto je možné pripájať k nim súborové prílohy.

Copyright © VÁDIUM s.r.o.
Úvod|Katalóg|Cenník|Kontakt
powered by prvy.sk